Reklama:

    vlajka.gif (6755 bytes)   CZ.gif (1799 bytes)
 

IČ:   6 2 4 1 2 7 1 0    

   
Navigace:
HOME
NAŠE ADRESA
OTEVÍRACÍ DOBA
MAPA
CENÍK
TELEFON
e-mail
Webmaster
NAHORU (Top)

 

Vítáme jakékoliv formy podpory a spolupráce.

Obraťte se na našeho webmastera na adrese:

cooker@atlas.cz

 

Podpořte nás!

Pokud nás chcete podpořit, třeba proto, že vlastníte spřátelený web, jste  pravidelný zákazník, náš web se Vám líbí, máme u Vás placenou reklamu nebo z jakéhokoliv jiného důvodu, můžete si vybrat z několika forem:


Klasický banner:

Nápoje

Náš banner můžete bez omezení umístit na svůj web. Stáhnout si ho můžete z adresy: http://napoje-sro.cz/images/bannap02.gif. Odkaz z něj musí vést na asdresu: http://napoje-sro.cz , tedy na hlavní stránku našeho webu.


Ikonka:

Nápoje

Naši ikonku můžete bez omezení umístit na svůj web. Stáhnout si ji můžete z adresy: http://napoje-sro.cz/images/IkNapoje.gif. Odkaz z ní musí vést na asdresu: http://napoje-sro.cz , tedy na hlavní stránku našeho webu.


Pokud nechcete na svůj web vkládat žádný grafický obrázek, můžete nás podpořit také textovým odkazem. Tento html kód vložte na Vaše internetové stránky na místo, kde se má text zobrazit:

<a title="Nápoje, s.r.o. - Minerální vody, Pivo, Víno, Limonády, Džusy, lihoviny, energetické nápoje." href="http://www.napoje-sro.cz" target="_blank">NÁPOJE</a>


Můžete nás podpořit také kliknutím na tento odkaz:
Podpořit web

Nebo  >>TENTO ODKAZ<<

Můžete se také zapojit do systému na podporu návštěvnosti zde:

 Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Ale podpořit nás můžete i použitím tohoto odkazu:
Reklama zdarma, zvýšení návÅ¡tÄ?vnosti


Můžete se na nás obrátit také, pokud máte zájem o výměnu odkazů nebo umístit na našich stránkách placený odkaz nebo reklamu.


Odkazy:

 

Nápoje
Dodáváme nealko nápoje, víno, lihoviny, minerální vody, džusy, limonády, pivo, drogerii... Zboží rozvážíme nejen do obchodů, ale i do podniků a kanceláří, rozvoz po Praze zdarma
Reklama pro zvýšení návštěvnosti stránky zdarma
Propagujte zdarma své stránky v reklamním systému pro zvýšení návštěvnosti stránek. Registrujte eshop, firmu, web či blog. Obsahuje SEO nástroje pro zlepšení pozic ve vyhledávačích zdarma.
Seznam katalogů podle hodnocení
Top katalog je seznam hodnocených katalogů stránek a odkazů pro registraci stránek. Obsahuje nástroje pro automatickou a poloautomatickou registraci stránek do katalogů a vyhledávačů.
Internetová reklama a propagace firem na internetu. Svěřte se do rukou odborníků.
Reklama na internetu bez obav z výsledků. Propagace firem pomocí produktů bannerovými kampaněmi. Komerční sdělení na iDNES. PR články pro lepší SEO. Seo optimalizace webových stránek pro lepší dohledání. Svěřte svou kampaň do rukou odborníků.
Internetový reklamní agent pro kterého nic není nemožné
Internetová reklama se zásahem velkého počtu uživatelů - všech! Hledáte na Seznamu, Najisto, Google a jinde? Můžete být i první na Seznamu, Jde to! Ale lepší je být vidět všude. Reklama na internetu, to je reklama od reklamního agenta Ilji! Vykoušeno, funkční a se zásahem. Internetová reklama, kdo ji má, podniká, kdo ji nemá, jako by nebyl.
První Internetový Reklamní @genT - P-I-R-@-T a reklama nejen online s profesionály
Lidé kolem reklamy ve firmě Propagace firem, s.r.o. Vám pomohou být vidět nejen na internetu. Každý Vám pomůže ve svém oboru. Reklama pro firmy i pro jednotlivce. Reklamní předměty a dárky, internetová reklama, tisk, rádio, outdoor, plakáty, mediální reklama. Služby pro malé firmy i pro velké korporace. Vybere si každý.
Internetový obchod, E shop AAAobchod
Internetové nákupní centrum. Tisíce položek, kvalitní podpora, nadstandartní služby.
Gappa Solutions - tvorba WWW stránek, tvorba e-shopů
Gappa Solutions - tvorba www stránek, tvorba eshopů, originální webové aplikace na zakázku. SEO a internetový marketing, správa a vedení PPC kampaní - poradíme Vám. Copywrite, optimalizované texty, SEO analýzy a optimalizace pro vyhledávače - zajistíme Vám. Sestavení kompletní identity firmy, tvorba loga, reklamní banery, vektorizace a vše kolem designu. Kontaktujte nás!

Odkazy zdarma - chci se taky přidat!

 


Reklama:

Sbírej fazole a získáš super věci

Najdete nás také na:

Logo COOKER .gif (1472 bytes)
COOKER
http://cooker.euweb.cz

 

Najdete nás také na serveru Fazole.cz (2838 bytes)

Zaregistrujte se
v systémech WebSurf a
SeoSurf a
získejte další návštěvníky a zákazníky
zdarma.

Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :))

SeoSurf

Budete-li nás vyhledávat na internetu přes vyhledávače, přidejte ke slovu NÁPOJE ještě zkratku sro. Váš vyhledávač nás tak snadněji najde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

web design by
COOKER

Nahoru (TOP)

Nahoru (TOP)